Dini Organizasyon
Dini Organizasyon İletişim
  WhatsApp Icon WhatsApp | 0541 573 56 26  
 
ANASAYFA menu space DİNİ ORGANİZASYON menu space İSLAMİ SÜNNET menu space SEMAZENLİ DÜĞÜN menu space FOTOĞRAFLAR menu space VİDEOLAR menu space SANATÇI KADROSU menu space İLETİŞİM  
 
px
 

SEMAZENLİ DÜĞÜN - 0216 606 25 86

 • islami düğün

  “Nihavend Dini Organizasyon ekibi olarak İslami çerçevelerde unutulmayacak bir düğün organizasyonuna imza atmak adına profesyonel ekibimizle aranızda olmayı temenni ediyoruz. Yaklaşık 17 yıllık bir tecrübe ile nasıl bir organizasyon olması gerektiğini çok iyi biliyoruz.“
  Unutulmayacak ve her zaman konuşulacak bir organizasyon için bizleri düşünmeden arayınız!
  Nihavend Organizasyon | 0216 606 25 86
 • islami sünnet

      
  “Hayatının en önemli gününü yaşayacak olan delikanlılarımızın, inançlarımıza en uygun şekliyle organize edilecek sünnet merasimi, Nihavend Organizasyon düğün ekibinin palyaço, sünnet tahtı, sünnet çocuğunu yeniçerilerin omuzlarında salona getirme, mehter ekibi, semazen ekibi, ilahi ekibi, salon süsleme gibi bir çok alanda verdiği hizmet ile unutulmayacak bir güne dönüşecektir. Daha detaylı bilgi almak için bizleri arayın!
  Nihavend Organizasyon | 0216 606 25 86
 • semazen ekibi" Hz. Mevlâna' dan bizlere miras kalan Aşk' ın temsili Semâ, günümüzde hemen hemen tüm islami içerikli organizasyonlarda tercih edilmektedir. Bu konuda eğitimini almış, özel kıyafetlerle hazırlanmış ve renk tercihi tamamen sizlerin taleplerine göre değişebilen semâzen ekibimiz "Aşk" ile döndüğünde, misafirlerinizin de ruhuna işleyecek ve onları büyülercesine bambaşka alemlere götürüp aşkı tattıracaktır.
  İletişim için
  Nihavend Organizasyon | 0216 606 25 86
 • sünnet tahtı ve yeniçeri Osmanlı motiflerini taşıyan ihtişamlı sünnet tahtı, yeniçeri kıyafetleriyle kuşanmış 4 kişilik bir ekibin omuzlarında, konfetilerle, volkan gösterileriyle, delikanlımızın bir Osmanlı torunu gibi salona girişini seyretmek, ona o duyguları yaşatmak ve misafirlerinize bu görkemi sunmak istemez misiniz? Bu konuda bizler gibi sizler de o unutulmaz güne imzanızı atın.
  Nihavend Organizasyon | 0216 606 25 86
 • profesyonel sunucuAslında farkedilmese de en önemlisidir sunum... Programın akışını belirler, içerideki atmosferi, misafirlerinizin nabzını ölçer, ısıtır, kaynatır, coşturur sunum. Baştan sona kadar herşey sunuma bağlıdır. Eğer bir organizasyon yapıyorsanız sunumuzun kaliteli olması herşeyi değiştirir unutmayın! Bizler bu konuda yıllardır tv, radyo, konser gibi çeşitli programlarda seslerini duyduğumuz eğitimli ekibimizle programlarınızı sırtlamaya hazırız.
  Nihavend Organizasyon | 0216 606 25 86
 
 
islami organizasyon şirketleri whatsapp iletişim
 
  Sunucu    
  PROFESYONEL SUNUCU  
     
 

Organizasyonlarda aslında farkında olunmadan en çok ihtiyaç duyulan ekip bireyidir sunucu. Program detaylarını toplar, içerik düzenlemesi yapar, akış oluşturur ve programın başından sonuna kadar tamamında yer alır. Organizasyonunuzun kartvizitidir sunucu. Bu sebeple Nihavend Organizasyon olarak sunucu kısmına çok daha fazla önem vermekteyiz.

Programın atmosferi tamamen sunumla değişebilmekte olduğundan paketlerimizin tamamında sunucu detayı bulunmaktadır. Özellikle belirtilmediği takdirde sunucusuz ekip kurmamaktayız.

 
 
         
  Sanatçı    
  İLAHİ ve EZGİ SANATÇISI  
     
 

Geçmiş yıllardan günümüze kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan repertuar çalışmasına sahip sanatçı kadromuz, organizasyonların içeriğine en uygun eserleriyle ve misafirlerle olan diyaloglarıyla günün bütünleştirici ve en dikkat çeken kişilerdir.

Organizasyonlarımıza katılan sanatçılarımızın tamamı piyasa içerisinde belli bir konuma sahip, profesyonel stüdyo kayıt albümleri olan ve tanınmış kişilerden oluşmaktadır. Yani bizler herhangi sesi güzel bir kişiyi sanatçı vasfıyla programlara göndermemekteyiz.

 
 
         
  Müzisyen    
  MÜZİSYEN (3)  
     
 

Canlı müzik için olmazsa olmaz enstrümandır. Günümüzün müzik altyapılarında çok ileri seviyeye ulaşmış zengin müzik ve bir çok enstrüman kullanılmaktadır.

Bizler o gün okunacak eserler için daima beraber çalıştığımız müzisyenlerle ve alanlarında profesyonel kişiler tercih etmekteyiz. Kendi eserlerimizin orjinal altyapılarından çıkmadan hazırlanan müzisyen arkadaşlarımız sanatçılarımızın profesyonel duruşuyla uyumlu kişilerdir. 3' lü saz ekiplerimiz daha zengin ve akustik bir lezzet katmaktadır programlarımıza.

3' lü saz ekibimizde genel olarak Klavye, Kanun, Ney enstrümanlarını tercih etmekteyiz.

 
 
         
  Semazen    
  SEMAZEN (3)  
     
 

Sanatçımızın sahnesinde eserlere Sema gösterileriyle en az iki semazen eşlik etmektedir. Bu müthiş ambiyans hem program sahiplerini, hem program misafirlerini bambaşka alemlere taşımakta ve günün en güzel görsel şöleni yaşanmaktadır.

Semazen ekibimiz profesyonel ve bu işi sadece dönerek görüntü sağlayarak değil, eğitimini alarak ve hatta eğitim veren ekiple çalışmaktayız. Semazenler ve Sema gösterisi için daha detaylı bilgiyi Semazen Ekibi Gösterileri sayfamızda görebilirsiniz.

Ayrıca programınıza gelecek semazenlerin kıyafet renklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

 
 
         
  Animatör    
  ANİMATÖR  
     
 

Özellikle düğün programların neşesi olmakla birlikte aslında bir anlamda karmaşasıdır çocuklarımız. Belki de bir çoğu misafir çocuğu sebebiyle düğün programlarına katılmak istememektedir. Bunun için en büyük alternatif animasyon ekiplerimiz.

Palyaço kıyafetini giyen animatörümüz program öncesinde salona gelmeye başlayan misafirlerinin yanında gelen çocuklarını karşılayıp onları uygun bir alana toplayıp oyunlar oynar, yarışmalar yapar, balon dağıtır, yüzlerini boyar ve çocuklar program boyunca eğlenip salon içerisinde bir karmaşaya sebep olmazlar. Böylece programa gelen misafirlerin gözleri çocuklarını aramak yerine gönül rahatlığıyla etkinliği izlemesi önemlidir. Animatörlerimizi her program için tavsiye etmekteyiz.

 
 
         
 
Fiyat Bilgisi
 
  Dini Organizasyon Fiyatları   Dini Organizasyon Fiyatları Dini Organizasyon Fiyatları
         
  Dini Organizasyon Fiyatları   Dini Organizasyon Fiyatları Dini Organizasyon Fiyatları
Tüm Hizmetlerimiz
 
Ok işareti İslami Düğün Organizasyonları Ok işareti Anaokulu, Kreş Yıl Sonu Program Sunuculuğu Ok işareti Stand Up ve Sunuculuk Hizmetleri
Ok işareti İslami Nişan Organizasyonları Ok işareti 18 Mart Çanakkale Etkinlikleri Ok işareti Kostüm Kiralama Hizmetleri
Ok işareti Dini Sünnet Organizasyonları Ok işareti Hac ve Umre Organizasyonları Ok işareti Havai Fişek ve Işık Gösterileri
Ok işareti Semâzenli Düğün Organizasyonları Ok işareti Sanatçı Menajerlik Hizmetleri Ok işareti Sünnet Tahtı Kiralama ve Taşıma
Ok işareti Mehter Takımı Gösterileri Ok işareti İslami Konser Organizasyonları Ok işareti Ses Sistemi Sahne Kurulum ve Işık Kiralama
Ok işareti Animasyon, Tiyatro ve Skeç Gösterileri Ok işareti Tasavvuf Müzik Ekibi Ok işareti Fotoğraf ve Video Çekimi
Ok işareti İslami Açılış Organizasyonları Ok işareti Ney Dinletisi & Meşk Ok işareti Palyaço Ekibi
Ok işareti İslami Çocuk Tiyatroları Ok işareti Fuar Organizasyonları Ok işareti Masa Sandalye Süsleme ve Giydirme
Ok işareti İslami Yetişkin Tiyatroları Ok işareti Kongre Organizasyonları Ok işareti Baskılı Promosyon Ürünler
Ok işareti Bayan İlahi Ekibi Ok işareti Seslendirme Hizmetleri Ok işareti Web Tasarım Hizmetleri
Ok işareti Ramazan Etkinlikleri Ok işareti Gölge Oyunları Ok işareti Albüm Yapım Prodüksiyon
Ok işareti Kutlu Doğum Organizasyonu Ok işareti Sihirbazlık Gösterileri Ok işareti Klip Çekimi
           
   
İLETİŞİM BİLGİLERİ  
       
Adres : Ritim İstanbul Residence A Blok Kat:15/79 Maltepe/İstanbul  
Telefon : +90 216 606 25 86 / +90 850 304 76 22  
E-Posta : bilgi@nihavendorganizasyon.com  
       
whatsapp icon   WhatsApp
: 0541 573 56 26  
Facebook icon
 
Twitter icon
 
Instagram icon
 
Dini Organizasyon Videoları
 
alt
Tüm hakları saklıdır, izinsiz kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz.
1998 - 2017 Copyright©  | NİHÂVEND Dini Düğün ve Organizasyon Hizmetleri
Selman Ca Logo